Portal_background_image

ارتباط مديران با سازمان‌هاي مردم نهاد افزايش يابد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: ارتباط مدیران با سازمان‌های مردم نهاد افزایش یابد

فتح‌الله حقیقی در جلسه بررسی مسایل مربوط به سازمان های مردم نهاد با تاکید بر ویژگی مردمی و غیرانتفاعی بودن سمن‌ها، اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد  همیار دستگاه‌های دولتی هستند و بازوان توانمنددولت محصوب می شوند و نیل به گفتمان مشترک برای حل مشکلات سمن‌ها و استفاده از نظرات آنها در تصمیم‌سازی‌ها باید مد نظر مدیران قرار بگیرد.  

وی افزود: اولویت دولت تقویت سازمان‌های مردم نهاد، احزاب و تشکل‌ها است تمام تلاش ما این است که سازمان‌های مردم نهاد در مجرای قانونی در کوتاه‌ترین زمان مجوز بگیرند و هیچ تفاوتی بین سمن‌ها در این زمینه نیست.  

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی با اشاره به برخی از مشکلات سمن ها، به نتایج مثبت فعالیت سمن ها در تسریع در امور اشاره کرد و گفت : باید با استفاده از مشارکت و ظرفیت سمن‌ها در راه برطرف شدن مشکلات اقدام شود.  

فتح اله حقیقی عنوان کرد: در همه دنیا دولت‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که فعالیت‌های اجتماعی و سازماندهی برنامه‌های کنترل در حوزه جامعه به تنهایی و با تمرکز از بالا به پایین صورت نمی‌گیرد، بنابراین اکنون رو آوردن به رویکرد اجتماعی سازی فعالیت‌ها در حوزه پیشگیری و خدمات اجتماعی، کنترل و کاهش آسیب‌ها در دنیای پیشرفته به سرعت شکل گرفته و نهادینه شده است.

گفتنی است ، در این نشست مدیرعامل های سازمان های مردم نهاد به بیان مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند. 


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها