Portal_background_image

معاون استاندار مركزي: اطلاع رساني درست و به موقع اعتمادساز است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: اطلاع رسانی درست و به موقع اعتمادساز است.

 بهروز اکرمی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان مرکزی با بیان اینکه امروزه دیگر به ندرت اخبار محرمانه داریم که یک حسن قلمداد می‌شود، افزود: انجام یک مصاحبه مسئولیت‌آور است و باید در گفتگوهای رسانه ای مراقب منافع ملی بود.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی درست و تاثیرگذار عملکردها و دستاوردهای کشور  در جامعه اظهار کرد:  عملکرد مدیران در بازه زمانی مشخص در امر اطلاع رسانی و تعامل با رسانه ها بررسی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه شورای اطلاع رسانی استان کار اجرایی را دنبال نمی‌کند بلکه کار این شورا تنها سیاست‌گذاری، ارزیابی و نظارت است، افزود:   در شورای اداری جایگاه شورای اطلاع رسانی را برای مدیران تبیین خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: اطلاع رسانی درست و به موقع اعتمادساز است و می تواند مانع گسترش اخباری شود که با اهداف مغرضانه درخصوص رویدادها و وقایع کشور تولید و به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند.

اکرمی بیان کرد: باید به مسائل و مشکلات اجرایی استان ورود کرد و اتفاقا تهیه گزارش از سوی رسانه ها در این موارد هیچ ایرادی ندارد. اینکه مردم حرف دل خود را از زبان رسانه ها بشنوند افزایش اعتماد عمومی را به همراه دارد و مدیران نیز ملزم هستند که پاسخگو باشند.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها