Portal_background_image

معاون سياسي استاندار مركزي خبر داد : ايده‌هاي دانش‌آموزي و دانشجويي در استان مركزي حمايت مي‌شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: تمامی ایده‌های کاربردی و خلاقانه دانش‌آموزان و دانشجویان در حوزه های مختلف اجتماعی از سوی استانداری مرکزی حمایت می‌شوند.

«بهروز اکرمی» روز یکشنبه در نشست مشورتی شورای دانش‌آموزی استان مرکزی افزود: دانش‌آموزان و دانشجویان از توانایی‌های متنوع در حوزه‌های مختلف برخوردار هستند و  مدیریت ارشد استان از ایده‌های نوآورانه و خلاق  این افراد در راستای افزایش هرچه بیشتر مشارکت اجتماعی  در حوزه های مختلف استقبال می‌کند.

وی ادامه داد: دانش آموزان باید حضور معنادار و هدفمندی را در عرصه‌های مختلف اجتماعی و در سرنوشت مدرسه، منطقه و استان خود داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: زنان و دختران نیمی از جمعیت استان و کشور را تشکیل داده‌اند و حضور آنان در فعالیت‌های اجتماعی جامعه نقش مهمی در پیشرفت و توسعه کشور و سرنوشت خود به همراه دارد.

اکرمی ادامه داد: دختران و زنان جامعه با خودباوری و امید باید  ضمن موفقیت در فعالیت‌ها  تحرک و تحول‌آفرینی در محیط پیرامونی خود نیز داشته باشند.

وی، تلاش و کوشش را کلید موفقیت در کارها دانست و گفت: تمامی افرادی در زندگی موفق می‌شوند با وجود مشکلات و سختی‌ها با خودباوری، تلاش و کوشش برای رسیدن به اهداف تلاش کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با یادآوری برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس اظهار داشت: این برنامه با هدف  تاثیرگذاری در سرنوشت خود و جامعه برگزار می‌شود و دانش‌آموزان با حضور در این انتخابات، تمرینی برای اثربخشی در فعالیت های اجتماعی انجام داده و نقش مسئولیت در انتخاب را ممارست می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی نیز در این نشست گفت: دانش‌آموزان با حضور در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی با نحوه صحیح تبلیغات و پاسخ مثبت به رای دادن آشنا می‌شوند.

«شهریار فولادوند» افزود: با برگزاری انتخابات شوراها و تمرین انتخابات نحوه صحیح تبلیغات و ارایه توانمندی‌های فردی برای در معرض رای گذاشته شدن دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: مشارکت دانش‌آموزان در تصمیم‌سازی و حضور در فعالیت‌های اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری انتخابات شوراها در مدارس است و نسل جوان با حضور در این انتخابات، شرکت در مسایل اجتماعی دخیل در تعیین سرنوشت خود و جامعه را تمرین می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی زمینه‌سازی برای تحصیل تمامی دانش‌آموزان در نقاط مختلف کشور و استان را از جمله برنامه‌های اولویت دار وزارت آموزش و پرورش دانست و گفت: در راستای تحقق این اهداف آموزش و پرورش با مشکلاتی مواجه است و رفع این تنگناها و مشکلات در دستور کار این نهاد قرار دارد.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها