Portal_background_image

باحضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري مركزي شوراي اداري شهرستان شازند برگزار شد

فتح اله حقیقی گفت :نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه وحدت و اتحاد ملت ایران از گردنه های مشکلات فراوانی عبور کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در جلسه امروز شورای اداری شهرستان شازند گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه وحدت و اتحاد ملت ایران از گردنه های مشکلات فراوانی عبور کرده است.

فتح اله حقیقی افزود: حرکت های خزنده دشمنان به منظور ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان را بارها در این سال ها در کشور به چشم دیده ایم امام آنچه موجب ناکامی این اقدامات نرم و توطئه ای دشمنان شده همان وحدت و انسجام حاکم بر جامعه بوده است.

اودرادامه اظهار داشت: دامن زدن به عوامل تفرقه زا به دلیل سلایق فردی و جناحی چیزی جز افزایش مشکلات جامعه را در پی ندارد.

حقیقی تصریح کرد: اگر دشمنان اتحاد و همبستگی را از ما بگیرند کشور با مشکلات فراوانی روبرو می شود که دیگر فرصتی برای جبران آن وجود ندارد که قطعا در این زمینه همیشه ناکام خواهد ماند.

وی درپایان گفت: انتظار مردم این است که کارهایی که انجام دادیم به مردم گزارش داده و ما هم رصد می کنیم که مدیران چگونه عملکرد خود را به مردم گزارش می دهند، اطلاع رسانی باید باید بصورت مطلوب وجود داشته باشد تا به گفته امام بزرگوار شیاطین اجازه شیطنت پیدا نکنند و مقام معظم رهبری صراحتاً فرمودند که گزارش کار به مردم بدهید و توفیقات نظام را به گوش مردم برسانید.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها