Portal_background_image

بازديد معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري مركزي از دفتر كنسولگري سفارت عراق در اراك

فتح اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با حضور در محل استقرار نمایندگان سفارت عراق در اراک ، از روند صدور روادید زایران اربعین حسینی بازدید کرد

فتح اله حقیقی معاون استاندار مرکزی با حضور در محل استقرار نمایندگان سفارت عراق در اراک، از روند صدور روادید زایران اربعین حسینی بازدید کرد.

حقیقی در این بازدید از مشتاقان زیارت عتبات عالیات در ایام اربعین خواست برای سهولت و تسریع در صدور روادید، ثبت‌نام و اخذ روادید خود را به روزهای پایانی موکول ننموده و با ثبت نام در سامانه سماح و مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی حج و زیارت استان، روادید خود را دریافت نمایند.


در این بازدید طی گفتگوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با نمایندگان سفارت  کشور عراق در اراک  اعلام شد با همکاری گروه صدور روادید کنسولگری کشور عراق در اراک صدور روادید زائران در کوتاهترین زمان انجام می شود.

 معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در این بازدید با اشاره به تشکیل ستاد اربعین حسینی در استان از آمادگی کامل کمیته های مختلفی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران حسینی  خبر داد.

سرکنسول  عراق در اراک هم در این دیدار با قدردانی از مردم و مسئولان استان برای صدور  روادید ویژه اربعین حسینی ابراز امیدواری کرد صدور  روادید زائران به سرعت انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری از بخشهای مختلف صدور روادید اربعین هم بازدید کرد. 


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها