Portal_background_image

برنامه هاي دهه فجر با محوريت مردمي برگزار شود

در نشست مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی ها با کمیته نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر باحضور آقازاده استاندار ، حقیقی معاون استاندار مرکزی گفت : برنامه های دهه فجر با محوریت مردمی برگزار شود

نشست مشترک شورای هماهنگی روابط عمومی ها با کمیته نهادها و سازمانهای ستاد دهه فجر باحضور آقازاده استاندار و حقیقی معاون استاندار مرکزی برگزار شد

 معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در آغاز صحبت خود با درود به روح پرفتوح امام بزرگواری که نماد صراحت ،شجاعت و صداقت بود گفت : پیروزی انقلاب اسلامی یادآور رشادت ، ایثار ، اتحاد و وحدت بین مردم بزرگ ایران بود.

فتح اله حقیقی اظهار داشت : برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با تاکید مدیر ارشد استان با محوریت مردم به ویژه جوانان تدوین شده است و برنامه های دهه فجر با محوریت مردمی و حضور گسترده در برنامه ها اجرا خواهد شد .

معاون استاندار مرکزی با اشاره به دیدار از بیش از 600 خانواده شهید و ایثارگر افزود خانواده شهدا ، مایه افتخار جامعه ، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود ، چرا که هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و به بر حسب وظیفه و نیاز ما در دهه فجر امسال به دیدار بیش از 600 نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران خواهیم رفت و این برنامه در اولویت برنامه های فرهنگی دهه فجر می باشد .

 وی تصریح کرد : در راستای گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و 62 شهید این دوران، ستاد دهه فجر استان در قالب 12 ستاد شهرستانی، 226 کمیته در سراسر استان، 33 ستاد شهری، 200 ستاد روستایی عشایری و 100 کمیته مردمی شکل گرفت.

 فتح اله حقیقی معاون استاندار مرکزی گفت : بیش از 5500 برنامه برای دهه فجر سی‌و‌نهمین سالگرد انقلاب اسلامی با همت و مشارکت تمامی اعضای ستاد دهه فجر با حضور در 12 شهرستان استان با محوریت استاندار و معاونین و مدیران کل استان تدارک دیده شده است .

حقیقی ادامه داد : از برنامه های دهه فجر زیارت قبور شهدا ،افتتاح پروژه ها و دیدار با خانواده شهدا که با هماهنگی تیم هایی باحضور مدیران بخشهای مختلف پیش بینی و با اولویت مناطق محروم و روستایی اجرا خواهد شد و همچنین حضور و گفتگو با مردم و نشست رسانه ای از دیگر برنامه های این دهه است .

 جانشین رییس ستاد دهه فجر استان گفت: در راستای مشارک مردم نشست هایی با احزاب ،جوانان و هنرمندان برگزار شده است .

فتح اله حقیقی معاون استاندار مرکزی افزود:نشست و مصاحبه با رسانه ها و میزگردهایی تخصصیب در زمینه اقتصادی عمرانی و صنعتی برگزار می شود .

 وی با تاکید به اطلاع رسانی مدیران از اقدامات دولت و نظام بیان کرد :گزارش عملکرد 5 ساله در محورهای مهم و موثر توسط مدیران بصورت اطلاع نگاشت برای آگاهی مردم در پایگاه اطلاع رسانی استانداری و اداره مربوطه قرار می گیرد .

 حقیقی تصریح کرد: در شورای اطلاع رسانی گزارش عملکرد مدیران با حضور اصحاب رسانه برسی خواهد شد و اولین جلسه این شورا با حضور فرماندار ساوه ،رییس سازمان صنعت معدن و تجارت و رییس علوم پزشکی برگزار می شود


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها