Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مركزي: برنامه هاي هفته جوان در مركزي رويكرد اميدبخشي را دنبال كنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر ضرورت مشارکت جوانان در برگزاری برنامه‌های هفته جوان تاکید کرد و گفت: برنامه های هفته جوان در استان رویکرد امیدبخشی را دنبال کنند.

بهروز اکرمی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: برنامه‌های هفته جوان باید در شأن جوانان باشد و نیازمند پای کار بودن و برنامه ریزی همگان در این حوزه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: در حال حاضر مساله نا امیدی در جوانان جامعه به مشکلی فراتر از مشکل اشتغال و بیکاری آنها تبدیل شده است و باید در این حوزه به طور اصولی چاره اندیشی کرد.

وی بیان کرد: در همین رابطه ضروری است که برنامه‌های هفته جوان سال جاری در استان بیش از پیش، از رویکرد امید بخشی برخوردار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: جوانی که از روحیه امید و جنب و جوش برخوردار نباشد، در حقیقت جوان نیست. باید با امید، جوانان را توانمند کرد تا به معنای واقعی در این قشر شرایط و روحیه مطلوب ایجاد شود.

اکرمی همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی ظرف دو هفته آینده مجموعه برنامه‌های خود در خصوص هفته جوان را به اداره کل ورزش و جوانان استان ارسال کنند تا برای برنامه‌های این هفته منسجم‌تر تصمیم گیری و برنامه ریزی شود.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها