Portal_background_image

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مركزي: بهبود وضعيت شاخص هاي اجتماعي و فرهنگي شهرستان زرنديه ضروري است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: بهبود وضعیت شاخص های اجتماعی و فرهنگی شهرستان زرندیه ضروری و این مهم مستلزم تصمیمات عملیاتی است.

بهروز اکرمی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، خانواده و زنان استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، خانواده و زنان استان مرکزی مقرر شده است که هر جلسه فرماندار یک شهرستان مسایل اجتماعی بانوان، سلامت و امنیت غذایی شهرستان خود را منعکس کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: در این جلسات به دنبال ارائه گزارش کار نیستیم بلکه باید به دنبال راهکار برای بهبود شاخص های اجتماعی، فرهنگی و ... شهرستان ها بود.

وی با اشاره به شهرستان زرندیه بیان کرد: برخی از مسایل و مشکلات به وجود آمده در شهرستان زرندیه متوجه دستگاه های استان مرکزی نیز می شود، البته قرار نیست با بیان این موضوعات اقدامات مثبت انجام شده در این شهرستان نادیده گرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: ظرف مدت شش ماه آینده شاخص های ذکر شده اجتماعی و فرهنگی و آموزشی در شهرستان زرندیه بایستی بهبود پیدا کند و در این راستا باید تصمیم های عملیاتی گرفته شود و عملکرد انجام شده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها