Portal_background_image

بهروز اكرمي : سركشي به خانواده‌هاي محروم انگيزه خدمت مديران را افزايش مي‌دهد

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار مركزي به همراه برخي مديران كل استان ضمن ديدار و سركشي از تعدادي از خانواده هاي محروم تحت پوشش كميته امداد در يكي از نقاط حاشيه نشين شهر اراك برخي مسائل و مشكلات اين خانواده ها را بررسي نمودند. معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: دیدار چهره به چهره مدیران با خانواده‌های محروم و نیازمند و کمک نقدی به این خانواده‌ها انگیزه خدمت را در مدیران بیشتر و به رشد اخلاقی مدیران کمک می‌کند.

بهروز اکرمی در دیدار از خانواده‌های محروم مناطق حاشیه شهر اراک اظهار کرد: فقر یک واقعیتی است که در جامعه وجود دارد و برای کاهش فقر نیازمند طرح‌های بلندمدت و اساسی هستیم.

وی تصریح کرد: در کنار طرح‌های بلندمدت می‌تواند بخشی از آلام روزمره افراد نیازمند را با سرکشی و تأمین خواسته‌ها و نیازهای آنان برطرف کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی بر لزوم سرکشی از خانواده نیازمند تأکید و بیان کرد: بخشی از هزینه‌های جاری این خانواده‌ها باید با کمک توسط دستگاه حمایتی تأمین شود.

اکرمی گفت: همه اقشار جامعه اعم از مدیران، پزشکان، دانشگاهیان، کاسبان، بازاریان باید صدقه کارشان را کمک به خانواده‌های نیازمند قرار دهند.

وی ادامه داد: دیدار چهره به چهره مدیران با خانواده‌های محروم و نیازمند و کمک نقدی به این خانواده‌ها انگیزه خدمت را در مدیران بیشتر و به رشد اخلاقی مدیران کمک می‌کند.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها