Portal_background_image

جلسه كميسيون برنامه ريزي ،هماهنگي و‌نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان

مبارزه با قاچاق مقوله سخت و دشوار و ازمسائل پر اهمیت درکشوراست که در احیای اقتصاد مقاومتی نقش مهم و موثری دارد

حقیقی با بیان اینکه جدیت در مبارزه و برخورد قاطع با قاچاق به هموارتر شدن این مسیر منجر می‌شود، خواستار تسریع در رسیدگی صحیح و دقیق به پرونده‌ها شد و گفت: به عنوان اولویت باید تسریع در تعیین تکلیف کالاهای عمومی و فاسدنشدنی از نظر زمان بر بودن مد نظر قرار گیرد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد : برای سرعت بخشیدن به ترخیص و تعیین تکلیف کالا‌های موجود در انبار باید همکاری بیشتر و سریعتر دستگاه های مرتبط برای این محصولات و کالا‌ها صورت بگیرد.

فتح اله حقیقی معاون استاندارمرکزی گفت: مبارزه با قاچاق کالا گام اصلی در حمایت از تولید داخلی است که باید برنامه ریزی های این حوزه به طور جدی اجرایی و عملیاتی شود.

او در ادامه عنوان کرد: با ورود کالای قاچاق شاهد از دست رفتن فرصت‌های شغلی هستیم، امروز یکی از دغدغه‌های نظام ایجاد اشتغال و حمایت از کالا و تولیدات داخلی است که بایستی محقق شود.

حقیقی بیان کرد: با نظارت و هماهنگی دبیر خانه مبارزه با قاچاق کالای استان باید روند رسیدگی به پرونده‌های قاچاق در استان مرکزی سرعت بیشتری بگیرد، چون برخی از کالاها افت قیمت پیدا می کنند و یا سریع‌الفساد هستند، لذا باید سریعتر نسبت به تعیین تکلیف اقدام شود.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها