Portal_background_image

سعيد فرخي : حفظ وحدت و دوري از اختلافات زمينه ساز رفع مشكلات موجود است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: حفظ وحدت و انسجام و دوری از اختلاف، زمینه ساز رفع مشکلات موجود کشور است.

سعید فرخی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد برنامه ریزی حماسه نهم دی در اراک اظهار داشت: شرایط کنونی نظام به نحوی است که بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و یکدلی داریم. اختلاف‌ نظرها باید حذف شود و در یک نشست در مراجع و مجامع مربوط به خود با گفتمان مطرح و از این طریق می توان از پیچ و خم هایی که حاصل تلاش دشمن است به سلامت عبور کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: کشور بعد از پیروزی انقلاب، اکنون بدترین شرایط ممکن را در حوزه اقتصادی طی می‌کند و پشت سر می‌گذارد. اما خدا را شکر می‌کنیم که با همدلی و بصیرتی که بین مردم و ارکان نظام وجود دارد، تا حدود خیلی زیادی تلاطم و نوسانات اقتصادی ماه های گذشته در حال مهار شدن است و به سمت آرامش پیش می رویم و این حرکت  به سمت آرامش را باید ادامه دهیم.

فرخی خاطرنشان کرد: مهمترین اقدامی که دشمن هم اکنون به صورت علنی بر نظام اعمال می‌کند ناامید کردن مردم از نظام و آینده نظام و در نهایت ناکارآمدی نظام است. این حرکت نیز به روش اغراق در مشکلات و سیاه‌نمایی و زیر سوال بردن عملکرد چهل ساله نظام هست.

وی با اشاره به اینکه شعار چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته و امید به آینده» تعریف شده، بیان داشت: طی عمر چهل ساله نظام، دستاوردها افتخارآمیز است و بر همین مبنا است که امیدواریم با کمک و همدلی و هماهنگی تمام مجموعه ملت و نظام مشکلات حل شود و آینده روشن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را شاهد باشیم.

به گزارش مهر، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در بخش دیگر سخنان خود تصریح کرد: نهم دی روزی است که می‌تواند وحدت را به جامعه برگرداند. نهم دی روزی است که توانست در مقابل یک اقدامی که نامناسب بود، تمام مردم را به صحنه بیاورد و نشان دهد که هرچند انتقاد هم به برخی از عملکردها باشد، مردم دلبسته نظام هستند و برای تعالی نظام در مقابل دشمن هر کاری که باشد انجام می‌دهند.

وی بیان داشت: در نهم دی ۸۸ وقتی مردم با برخی از نا آرامی ها که توسط دشمن طراحی شده بود مواجه شدند، به میدان آمدند و نشان دادند که با نظام هیچ مشکلی ندارند و آن روز روز وحدت بود. در شرایط فعلی کشور نیز بیش از گذشته به وحدت نیاز داریم که این وحدت در بین مردم و نظام به خوبی شکل گرفته و موجب ناامیدی دشمن در طراحی توطئه ها شده است.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها