Portal_background_image

خانه احزاب استان مركزي آماده بهره برداري است

فتح اله حقیقی در نشست با فعالین اجتماعی و فرهنگی شهرستان شازند با اشاره به بهره برداری از خانه احراب استان گفت :نماینده سمن ها می توانند در مقام تصمیم سازی به مدیریت برای تصمیم گیری مناسب کمک کنند

فتح الله حقیقی در نشست با فعالین فرهنگی و اجتماعی و نمایندگان سمن های شهرستان شازند با اشاره به اینکه سمن‌ها به واسطه رسالت اجتماعی و معنوی که دارند، به دنبال اهداف سیاسی و اقتصادی نیستند، افزود: نماینده سمن‌ها می‌توانند در مقام تصمیم سازی به مدیریت برای تصمیم گیری مناسب کمک کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری درادامه گفت: بررسی‌های صورت گرفته بین 10 کشور موفق دنیا در بخش اقتصاد، به این نکته رسیدند که آن‌ها افکار و ایده‌های نو را از سازمان‌های مردم نهاد و فعالان اجتماعی در بسترهای مختلف خریداری کرده و مورد استفاده قرار می‌دهند.

وی افزود: سمن‌ها باید به حقوق و شرح وظایف خود آشنا شوند چراکه در این صورت فعالیت‌های خود را سامان داده و در راستای اهداف خود و جامعه به درستی حرکت می‌کنند.

معاون استاندار با اشاره به اینکه درصدد بهره مندی از ایده‌های نوین فعالان اجتماعی در قالب سمن‌های دارای مجوز هستیم اضافه کرد: این اهتمام وجود دارد که در موضوع آموزش، بستر لازم برای برقراری ارتباط بین سمن‌ها و مدیران مربوطه ایجاد شود که از ایده‌های اعضای این نهادهای مدنی بدرستی استفاده شود.

وی گفت: ایجاد خانه جوان و احزاب از ابتدای فعالیتم در استان در دستور کار است که اکنون خانه جوان اراک افتتاح شده و خانه احزاب نیز آماده بهره برداری می باشد و امید است سایر موارد نیز در زمان مناسب افتتاح و در اختیار ذی نفعان قرار گیرد.

حقیقی افزود: تشکیل هییت اندیشه ورز در زمینه‌های مختلف می‌تواند مدیران استان را برای اتخاذ بهترین و کاربردی‌ترین تصمیمات یاری کند بنابراین چنین امکانی در معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در حوزه‌های مختلف ایجاد شده است.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها