Portal_background_image

معاون استاندار مركزي: خودمراقبتي مهم‌ترين راه پيشگيري از ابتلا به كرونا است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مردم باید با خود مراقبتی فردی و اجتماعی بیماری کرونا را مدیریت کرده و حتما از ماسک استفاده کنند.

 

بهروز اکرمی  در جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی در اراک اظهار کرد: مسئولان باید مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشویق کنند.

وی ادامه داد: همچنان در شرایط این بیماری قرار داریم و در خوشبینانه‌ترین حالت تا پایان سال‌جاری با این بیماری مواجه خواهیم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: سازمان صمت استان و اتاق اصناف در ارتباط با خرید و فروش غیرحضوری باید اقدامات مستمر در این حوزه انجام بدهند.

به گفته اکرمی، فرمانداران شهرستان‌ها در بازرسی‌ها رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌ویژه زدن ماسک را نظارت کنند و در شرایط کنونی هیچ کاری واجب‌تر از پرداختن به این موضوع وجود ندارد و باید دغدغه اصلی فرماندار و این بازرسی‌ها اثربخش باشد تا از افزایش میزان ابتلاء به ویروس کرونا جلوگیری شود.

وی گفت: با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور، تعطیلی فراگیر ممکن نیست و می‌طلبد همه مردم با خودمراقبتی فردی و اجتماعی در مدیریت بیماری مشارکت کنند و همکاری نهادهای مدنی در این حوزه مدنظر قرار بگیرد.

 


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها