Portal_background_image

لزوم آموزش و توانمند سازي جوانان در مقابل آسيب هاي اجتماعي

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر ارائه آموزش های گسترده برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در راستای توانمندسازی جوانان تاکید کرد.

فتح اله حقیقی با تاکید برارائه آموزش های گسترده برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین جوانان گفت:  در قالب آموزش می توان واقعیت های اجتماعی در سطح کشور و جهان را به نسل آینده ساز معرفی کرد.


وی با اشاره به اینکه امروز فناوری اطلاعات رشد شتابانی دارد، گفت: در فرآیند آموزش می توان آسیب های اجتماعی را برای نوجوانان و جوانان تشریح کرد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی، استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد برای اجرای برنامه های آموزشی ضروری دانست و گفت :نقش آموزش و خانواده در امر فرهنگ سازي و پيشگيري از آسیب های اجتماعی يك نقش مهم، سازنده و تعيين كننده است.

وی همچنين توانمند سازي جوانان را مهم ترين و مؤثرترين راهكار مقابله با آسيب هاي اجتماعي برشمرد و گفت: براي مقاوم سازي جوانان در برابر خطرات و آسيب هاي مختلف از جمله اعتياد، آگاه سازي و توانمند كردن آنان از اقدامات مثر ثمر در این زمینه است .

فتح اله حقیقی بر لزوم اثر بخش كردن فعاليت هاي عرصه پيشگيري تأكيد كرد و افزود: در اين زمينه بايد يك عزم عمومی در جامعه شكل گرفته و همه براي توانمند ساختن جوانان تلاش نمايند.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها