Portal_background_image

معاون استاندار عنوان كرد: ضرورت اطلاع رساني مناسب مسابقات مناظره دانشجويي/راهكارهاي راه‌اندازي مركز ارتباط مدارس و دانشگاه ارائه شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خواستار ارائه راهکارهای عملی جهت راه‌اندازی مرکز ارتباط مدارس و دانشگاه در استان شد. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعید فرخی در نشست شورای هماهنگی دانشگاه‌های استان مرکزی بیان کرد: در بحث برگزاری مسابقات مناظره دانشجویان نباید خیلی درگیر نتایج کار شد هرچند این مسئله نیز در جای خود موضوع بسیار مهمی است.

سعید فرخی در نشست شورای هماهنگی دانشگاه‌های استان مرکزی بیان کرد: در بحث برگزاری مسابقات مناظره دانشجویان نباید خیلی درگیر نتایج کار شد هرچند این مسئله نیز در جای خود موضوع بسیار مهمی است.

وی با بیان اینکه شاخصه مهم این مناظرات نوع بیان، موضوعات و دلایل و تبیین‌ آنها از سوی دانشجویان است، گفت: در راستای حضور حداکثری تیم‌های دانشجویی و دانشگاه‌ها در این مسابقات، باید اطلاع‌رسانی خوبی صورت گیرد و دانشگاه‌ها نیز ظرف یک هفته آینده نمایندگان خود جهت برگزاری این مسابقات را به دبیرخانه مسابقات(سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان مرکزی) معرفی کنند.

فرخی در خصوص طرح راه‌اندازی نخستین مرکز ارتباط مدارس و دانشگاه بیان کرد: این طرح منافات و تضادی با اقدامات آموزش و پرورش و پارک علم و فناوری ندارد و علاوه بر اقدامات دستگاه‌های اجرایی در این راستا می‌توان با محوریت به سرانجام رساندن طرح، حمایت‌های لازم را اعمال کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی   با ارائه پیشنهادی مبنی بر تشکیل کارگروهی جهت اجرای این طرح گفت: کارگروهی متشکل از دانشگاه اراک، اداره کل فنی و حرفه‌ای، آموزش و پرورش، پارک علم و فناوری استان، شهرداری و نماینده‌ای از استانداری و هیات اندیشه‌ورز با مسئولیت آموزش و پرورش استان در این رابطه تشکیل شود و این کارگروه طی 2 تا 3 هفته آینده راهکارهای عملی و طرح مالی جهت راه‌اندازی اولین مرکز ارتباط مدارس و دانشگاه‌ را بررسی و ارائه کند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مریم یارمحمد توسکی رییس هیات اندیشه‌ورز استان مرکزی توضیحاتی در خصوص فلسفه وجودی، اهداف کاری و رویکرد هیات اندیشه‌ورز استان در حوزه مباحث آسیب‌های اجتماعی ارائه کرد.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها