Portal_background_image

معاون استاندار مركزي: رويكرد برنامه هاي هفته دولت، صرفه جويانه خواهد بود

رییس ستاد هفته بزرگداشت هفته دولت در استان مرکزی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تحریم ها، برنامه های هفته دولت با رویکرد صرفه جویانه برگزار می شود.

بهروز اکرمی 22 مردادماه در حاشیه جلسه هفته بزرگداشت هفته دولت که به صورت غیرحضوری با مشارکت 37 مدیرکل برگزار شد، بیان کرد: هفته دولت مقارن با ماه محرم است و مقرر است که برنامه ها رنگ و بوی حسینی داشته باشند.

وی با بیان اینکه امسال با شیوع ویروس کرونا مواجه هستیم و برنامه ها باید با توجه به پروتکل های بهداشتی برگزار شود، پس تجمعی نخواهیم داشت، گفت: کشور در شرایط اقتصادی ویژه ای قرار دارد به همین دلیل کلیه برنامه های هفته دولت رویکرد کاملا صرفه جویانه خواهد داشت و از هرگونه اعمال هزینه های غیرمعمول خودداری می شود.

اکرمی تصریح کرد: عملکرد مدیران در بازه زمانی 92 تا پایان دولت تدبیر و امید برای مردم و جامعه هدف هر اداره ای تبیین می شود و رویکرد برنامه های این هفته با تزریق امید همراه خواهد بود و دستگاه های اجرایی نیز باید در افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی و تبلیغات و اطلاع رسانی، اثرات این پروژه ها را در زندگی مردم احصا و اطلاع رسانی کنند.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی موظفند که با رسانه ها نشست خبری داشته باشند، افزود: دستگاه های اجرایی موظفند مشکلات و درخواست های جامعه هدف خود را مدنظر قرار دهند و تسهیلاتی را در صدور مجوزها پیش بینی و عملیاتی کنند.

اکرمی بر استفاده مناسب از فضای مجازی برای ارائه دستاوردهای دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه هر ساله در هفته دولت با خانواده معظم شهدا و جامعه هدف نهادهای حمایتی دیداری انجام می شود، امسال این دیدارها غیرحضوری خواهد بود و 10 شاخصه اقدامات اجرایی هر دستگاه احصا و اطلاع رسانی خواهد شد.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها