Portal_background_image

معاون استاندار مركزي: سهميه‌بندي بنزين تصميم اركان نظام است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین نظر فردی یا دولت نیست، بلکه تصمیم و راهبرد ارکان نظام است.

« بهروز اکرمی» عصر دوشنبه در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان مرکزی در سالن قائم مقام فراهانی استانداری مرکزی افزود: قوه عاقله کشور پس از بررسی فراوان و ساز و کار کارشناسی فارغ از هرگونه نگاه سیاسی و  جناحی تصمیم به اجرای طرح گرفت.

وی ادامه داد: سران قوا با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر و اعمال جراحی در قلب اقتصاد، نیازمند مشارکت مردمی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: جراحی و تصمیم اقتصادی با عوارضی نیز همراه است اما به طور یقین منافع اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین برای کشور و ملت قابل لمس خواهد بود.

اکرمی بیان کرد: یکی از محاسن اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، اصلاح رفتارهای اقتصادی است که در نتیجه آن نسل‌های آینده نیز می توانند از ثروت ملی استفاده کنند.

وی افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب است و  همه باید از این تصمیم اقتصادی که بر اساس کار کارشناسی از سوی سران قوا اتخاذ شده، حمایت کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی بیان کرد: در شرایطی که دشمن سخت‌ترین تحریم‌ها و توطئه‌ها را علیه ملت به کار گرفته، نباید اجازه جولان به معاندان و بدخواهان نظام را داد.

اکرمی تصریح کرد: استان مرکزی جزو استان های با شرایط مناسب در روزهای اخیر بود که این امر به مدد هوشمندی شهروندان، تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی بوده است.

وی گفت: رسانه ها باید با تبیین و فضاسازی اقدامات صورت گرفته حاکمیت و تشریح برنامه کمکهای معیشتی دولت، مردم را با این تصمیم اقتصادی بیش از پیش آشنا کنند.

معاون استاندار مرکزی گفت: ارتباط معناداری بین سهمیه بندی بنزین و بهای کالاهای مختلف وجود ندارد و ستاد تنظیم بازار استان به صورت مداوم شرایط را رصد و با التهاب آفرینان بازار با جدیت برخورد می‌کند.

در این نشست مصوبات نشست قبلی شورای اطلاع رسانی استان مرکزی به بحث و بررسی گذاشته شد.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها