Portal_background_image

معاون استاندار: نمايشگاه توانمندي هاي بانوان، در تراز زنان استان مركزي برگزار شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نمایشگاه توانمندی های زنان استان با پرهیز از نگاه اداری و در تراز زنان استان مرکزی برگزار شود.

بهروز اکرمی،  در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندی های بانوان استان مرکزی، با اشاره به اینکه برای اولین بار است که نمایشگاه توانمندی بانوان در این سطح در استان مرکزی ترتیب داده شده است، افزود: طبق اعلام شرکت نمایشگاه های استان مرکزی این نمایشگاه به اندازه 192 غرفه ظرفیت دارد و بنای کار را نیز برای این تعداد غرفه قرار می دهیم، اما تلاش خواهیم کرد که در حد توان تعداد غرف با توجه به تعداد شرکت کنندگان افزایش یابد.

وی بیان کرد: اگر مسئولیتی پذیرش می شود باید دقیق و درست به انجام برسد، به همین دلیل تمامی دستگاه های اجرایی و ارگان های مرتبط و حاضر در برگزاری این نمایشگاه باید تلاش کنند که این نمایشگاه در حد کمال و در تراز زنان استان مرکزی برگزار شود.

اکرمی با تاکید بر اینکه به دنبال برگزاری نمایشگاه در حد یک اسم نیستیم و نباید به موضوع نگاه اداری داشت، گفت: این نمایشگاه هیچ گونه منفعت شخصی برای فردی ندارد بلکه یک کار کاملا اجتماعی و فرهنگی است که باید برای برگزاری آن به بهترین شکل ممکن تلاش کرد.

وی بر لزوم توجه به مباحث ایمنی در این نمایشگاه تاکید کرد و افزود: این نمایشگاه به صورت رایگان برای شرکت کنندگان ترتیب داده شده است و صرفا برای نمایش توانمندی بانوان استان است و به غیر از موارد محدود هیچ گونه فروش کالا و خدمت نباید در آن انجام گیرد، در این فضا قرار نیست هر فردی هر چه دارد به فروش برساند بلکه باید نمایشگاه به معنای واقعی آن اجرایی شود.

معاون استاندار با اشاره به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی باید حتی در صورت همپوشانی، زنان توانمند حوزه کاری خود را معرفی می کردند، ولی تعدادی از آنها اینکار را انجام ندادند که نشان از عدم شناخت آنها نسبت به توانمندی بانوان دارد.


دسته بندی

کارشناس


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها