Portal_background_image

وحدت و همدلي ملت و دولت رمز عبور از توطئه هاي دشمنان است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: وحدت و همدلی ملت و دولت و حراست از ارزش های نظام اسلامی، رمز عبور از فتنه و توطئه های دشمنان است.

فتح الله حقیقی روز یکشنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن در میدان انقلاب ساوه، افزود: شاکله انقلاب اسلامی بر خدامحوری، مردم گرایی و عزتمندی اسلامی و اخلاقی است و با گذشت 40 سال از حیات آن، ملت انقلابی و بصیر ایران اسلامی با قوت و اقتدار بر آن مهر تایید می گذارند.
وی گفت: امام راحل پایه گذار تفکری ناب و الگوی حاکمیت اسلامی بود که امروز پیام آن جهان شمول شده و رهروان آن در بین ملت های آزاده روز به روز بیشتر می شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطر نشان کرد: امام راحل از شخصیت های والا و کم نظیر قرن بیستم است که توانست با ویژگی مردمی و تکیه بر سخن حق مردم را همراه خود کند و حماسه انقلاب اسلامی را رقم بزدند و این اتفاقی بود که مناسبات استکبار را به هم ریخت.
حقیقی گفت: رویه فکری جوان پسند و تفکر ناب دینی امام راحل و مقام معظم رهبری از داشته های مهم نظام اسلامی است و نسل جوان با ایده های نو و مترقی آنان همواره حامی حریم ولایت ،انقلاب اسلامی و آرمان های نظام اسلامی هستند.
وی با تاکید بر لزوم حفظ و اشاعه اتحاد میان اقشار مختلف جامعه، اظهار کرد: تقویت پیوست های ملت و مسئولان جزء مهمی از گفتمان نظام اسلامی ایران است امام خمینی (ره) نیز انقلاب اسلامی را با تکیه بر این مولفه مهم به ثمر رساند و در حیات 39 ساله انقلاب اسلامی نیز پایه هر موفقیتی وحدت کلمه و بهره گیری حداکثری از توان مردم و حاکمیت بوده است.
وی گفت: انسجام و وحدت به حدی اهمیت دارد که مقام معظم رهبری در سال 94 را به نام 'وحدت و همدلی' مزین کرد و باید این مهم تداوم یافته و هر روز در لایه های جامعه بیشتر نهادینه شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ملت ایران و شهروندان ساوجی با حضور مشتاقانه و حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن، اراده مستحکم خود را در تداوم راه انقلاب اسلامی به دنیا نشان داد و پیام مهم این همایش بزرگ و ارزشی ناامیدی برای دشمنان و شکست توطئه ایران هراسی است.
حقیقی افزود: نفوذ و عزتمندی جمهوری اسلامی ایران در جهان روز به روز افزایش می یابد و این مسئله استکبار را خشمگین می کند و عامل تمامی توطئه ها علیه نظام اسلامی وحدت کلمه و ولایتمداری است.
وی ادامه داد: موفقیت و اقتدار نظام اسلامی دشمنان را وا می دارد که علیه ایران دست به تهدید امنیتی و ایدئولوژیکی بزنند اما باید بدانند که ملت انقلابی ایران تا پای جان برای انقلابشان در صحنه می مانند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: دشمنان با همه قوا به میدان آمده اند که به نظام اسلامی خدشه وارد کنند و در این راه از هیچ توطئه فرهنگی، اجتماعی و روانی دریغ ندارند اما، غافل از آن هستند که ملت ایران انقلابشان را با تدبیر و آگاهانه انتخاب کرده اند و بر مواضع برحق و همیشه پایدار آن تاکید دارند.
حقیقی گفت: آحاد جامعه تکلیف دارند که محورهای وحدت بخش از قبیل رضایت مندی و توسعه مشارکت های مردمی را توسعه دهندو بر مسئولان واجب است که از انتقادات نهراسند و در برابر خواست مردم گوش شنوا داشته باشند و با همراهی آنان از مسایل گره گشایی کنند.
وی توضیح داد: قدر انقلاب اسلامی را باید دانست چرا که از خون 230 هزار شهید و جانفشانی 505 هزار جانباز و 42 هزار آزاده پا گرفته و مستحکم شده است و شهرستان ساوه نیز در این راه 580 شهید با یک هزار و 630 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تاکید کرد: مسئولان باید فارغ از شعار وظایف خود را انجام دهند و دستاوردهای جمهوری اسلامی را بر اساس آمار و شاخص به اطلاع مردم و جوانان برسانند تا افکار عمومی بداند، انقلاب اسلامی چه دستاوردهای سترگی داشته است.
وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی، زیرساخت های حمل و نقل و راه های کشور 6 برابر، ظرفیت بنادر 20 برابر، تولید پترووشیمی 30 برابر و صادرات غیر نفتی 57 برابر افزایش یافته و در زمینه بهداشت و درمان نیز از کشور واردکننده به صادرکننده دارو و خدمات پزشکی تبدیل شده است.
وی همچنین اقتدار دفاعی کشور را از دیگر دستاوردهای انقلاب عنوان کرد و گفت: ارتش، سپاه و نیروهای امنیتی و انتظامی ایران توان بالایی را در تامین نیازهای دفاعی دارند که این مسئله باعث عصبانیت شدید دشمنان شده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: ساوه با جمعیت 283 هزار و 538 نفری،از جوان ترین شهرستان های استان مرکزی است و تیم مدیریت اجرایی استان نگاه ویژه ای به این شهرستان و بهبود شاخص های توسعه محور آن در حوزه های اقتصادی، عمرانی، انتظامی، فرهنگی و اجتماعی دارد.
حقیقی گفت: تلاش مسئولان استانی و شهرستانی بر این است که آسیب های اجتماعی و مشکلات سکونتگاه های غیر رسمی ساوه با سرعت رفع شود و امید است با توجه به ظرفیت های بالای این شهرستان گام های موثری برای رشد و توسعه برداشته شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه نیز در این آیین در سخنانی گفت: مردم ایران با حضور معنادار در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که همچنان در صحنه دفاع از انقلاب حاضر هستند و برای پاسداری از دستاوردهای نظام، خون شهدا و حریم ولایت آمادگی کامل دارند.
محمدرضا منصوری افزود: این انقلاب به سادگی به دست نیامده و حاصل خون هزاران شهید است و همه باید قدردان آن باشند.
وی گفت: نهضت علمی و پیشرفت در عرصه فناوری های نو دستاورد نظام اسلامی است که پیش از انقلاب اسلامی کشور از آن بی نصیب بود.
نماینده مردم ساوه در خانه ملت، افزود: ایران اکنون در زمره پنج قدرت اول موشکی جهان است و این افتخار بزرگی برای کشور محسوب می شود و دشمن هرگز نمی تواند مردم ایران را از تداوم راهی که برگزیده، دلسرد کند.
منصوری گفت: ملت فهیم ایران همواره گوش به فرمان مقام ولایت هستند و هیچ دشمنی نمی تواند به اراده فولادین مردم ایران خدشه ای وارد کند.
وی گفت: تکلیف همگان حرکت بر مدار وحدت است همه باید با تکیه بر امید و نشاط اهداف نظام را به پیش ببرند.
در پایان راهپیمایی 22 بهمن ساوه قطعنامه ای هفت بندی قرائت شد و با تکبیر شرکت کنندگان مورد تاکید قرار گرفت.
راهپیمایی 22 بهمن در 150 نقطه از استان مرکزی برگزار شد/ایرنا مرکزی


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها