Portal_background_image

جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان خمين برگزار شد

در پی وقوع حریق در یکی از واحد های صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خمین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین به ریاست حقیقی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور طهرانی فرماندار شهرستان خمین ، غیاثی مدیر کل مدیریت بحران استان ، آدینه مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری ، تعدادی از اعضای شورای تامین و جمعی از مسوولین دستگاههای اجرایی مرتبط در محل شهرک برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در پایان جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین  گفت: به دنبال آتش‌سوزی جدی که در واحد پویا صنعت تولیدکننده حلال‌های شیمیایی رخ داد و دو نفر جان خود  را از دست دادند و یک نفر هم مصدوم شد که به بیمارستان خمین منتقل شده است.

فتح‌اله حقیقی  اظهار داشت: به دنبال آتش‌سوزی جدی که در واحد پویا صنعت تولیدکننده حلال‌های شیمیایی رخ داد و دو نفر جان خود  را از دست دادند و یک نفر هم مصدوم شد که به بیمارستان خمین منتقل شده است.

وی افزود: این حادثه در حدود ساعت 13 امروز رخ داد و از زمانی که از حادثه مطلع شدیم، از ظرفیت آتش‌نشانی خمین، اراک و پتروشیمی شازند استفاده شد و حضور پیدا کردند و بعد از گذشت چند ساعت آتش مهار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی تصریح کرد: به تمام نیروها اعلام شده که در مدت 24 ساعت آینده همه در حالت آماده باش قرار بگیرندو رسیدگی لازم را انجام دهند تا از بروز مشکلات دیگر جلوگیری شود.

حقیقی بیان کرد:با توجه به اینکه این واحد روز گذشته یک تعمیرکاری داشته، علت حادثه و مسائل پیرامون این احتراق توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی است و پس از مشخص شدن علت حادثه اقدامات قانونی هم انجام می‌شود.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها