Portal_background_image

پيام فتح اله حقيقي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد

فتح اله حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با صدور پیامی بازگشایی مدارس و مراکز آموزش عالی و آغاز سال تحصیلی 97 - 98 را به معلمان، اساتید، دانش آموزان و دانشجویان تبریک گفت.

در  پیام فتح اله حقیقی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید آمده است: 

 

شروع مهر،  نسیم خوش تعلیم‌ و تربیت و ماه شکوفایی علم و دانش و آغاز فصل رويش بر جوانه های اميد و زنگ بيداري براي حركت به سوي فرداهاي روشن است.

 

مهرماه آغازی برای یادگیری علم و دانش در مکتب ایثار و مقاومت است تا با همدلی، محبت، شور و نشاط در کنار هم بودن را معنا ببخشیم.

 

بی شک مدرسه دومین خانه و مامن آینده سازان و نخستین نهاد اجتماعی برای ورود به دنیای جدیدی است که از اکنون باید در آن تمرین خودباوری، علم اندوزی و نگاه توسعه نگر را تقویت کنیم.

 

در تقارن سال تحصیلی جدید با ماه محرم و هفته دفاع مقدس به راستی که آغاز فصل آموختن، با تکرار آموزش رشادت های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایشان و شهد شیرین ایثار و شهادت همراه و مزین خواهد شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته با شکوه دفاع مقدس و تسلیت شهادت تنی چند از هم وطنان عزیزمان و نیروهای مسلح در حمله تروریستی اهواز ، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه معلمان و دانش آموزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب سپاس و قدرشناسی خود را به اساتید ، معلمان،مربیان و خانواده فرهیخته و زحمت کش آموزش و پرورش و آموزش عالی که با تلاش فراوان در تربیت نیروهای ارزشمند و اخلاق مدار و پایبند به ارزش ها و اخلاق حسنه گام برمی دارند تقدیم می دارم   و از درگاه خداوند متعال برای همگان دستیابی به مدارج علمی، دینی و اخلاقی توام با موفقیت و بهروزی را مسئلت می نمایم و امیدوارم با توکل بر خداوند منان و پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب  و سیاست های دولت تدبیر و امید، با همفکری و همدلی فرهنگیان گرانقدر، دانش آموزان تلاشگر و صاحب نظران عرصه تعلیم و تربیت و نهادهای فرهنگی و اجتماعی استان مرکزی  بتوانیم موجبات عزت و سرافرازی کشور و استان را بیش از پیش فراهم آوریم.


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها